قیمت هر کیلو آهن دست دوم ۱۴۰۰

در سال های اخیر با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه برای تولید محصولات فولادی و همچنین بالا رفتن نرخ دلار، قیمت آهن در بازار های داخلی افزایش چشمگیری داشته است. به همین دلیل بسیاری از مصرف کنندگان به استفاده از آهن آلات دست دوم روی آورده ‌اند. عمده مصرف آهن آلات دست دوم در صنایع خودروسازی و ساختمان سازی می باشد. با ما در این مطلب همراه باشید تا به بررسی دقیق تر قیمت هر کیلو آهن دست دوم در سال ۱۴۰۰ بپردازیم.

قیمت آهن دست دوم امروز

برای مشخص کردن قیمت هر کیلو آهن، ابتدا باید محصولات مورد نظر با توجه به تمام عوامل تأثیر گذار بر قیمت آن بررسی شوند تا در نهایت بتوان قیمت مشخصی را ارائه کرد. بسیاری از صنعتگران از آهن دست دوم برای ساخت و ساز استفاده می کنند.

 قیمت آهن دست دوم امروز

عوامل بسیاری بر قیمت هر کیلو آهن دست دوم ۱۴۰۰ تأثیر دارند که به طور خلاصه عبارتند از:

  • نوع محصول
  • جنس محصول
  • میزان جوشکاری بر روی آهن
  • برش مقطع های فولادی
  • میزان انحنا و تابیدگی آهن
  • میزان زنگ زدگی آهن

به عنوان مثال آهن های ضایعاتی که میزان زنگ زدگی آن ها زیاد باشد و یا تعداد دفعات جوشکاری بر روی آن ها بیشتر باشد، مسلماً قیمت پایین تری خواهند داشت.
به علت نوسان قیمت آهن دست دوم به صورت روزانه، مشتریان گرامی که قصد خرید آهن آلات دست دوم را دارند، می توانند از طریق مراجعه به وب سایت آهن پخش و تماس تلفنی از قیمت آهن دست دوم امروز مطع شوند. ممکن است قیمت آهن دست دوم در سایت ها با مراکز فروش متفاوت باشد بنابراین مطمئن ترین راه برای اطلاع از قیمت، تماس تلفنی می باشد، چرا که قیمت آهن ممکن است روزانه تغییر کند.

قیمت آهن دست دوم امروز 

قیمت آهن دست دوم سال ۱۴۰۰

با توجه به اینکه محصولات فولادی استحکام بسیار بالایی دارند، استفاده از تیرآهن های دست دوم در ساختمان سازی و ساخت اسکلت های فلزی مشکلی ایجاد نمی کند. امروزه بسیاری از صنعتگران به منظور ساخت اسکلت های فلزی و سازه های فلزی صنعتی مانند سوله، از تیر آهن های دست دوم استفاده و قیمت کمتری را برای خرید آن ها پرداخت می کنند. قیمت آهن دست دوم سال ۱۴۰۰ یک قیمت ثابت نیست و ممکن است به صورت روزانه و حتی ساعتی تغییر کند؛ بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که پس از بررسی آهن دست دوم مورد نیاز خود، از نظر زنگ زدگی، میزان جوشکاری و ... با توجه به وزن آن مبلغ کمتری را نسبت به آهن نو پرداخت می کنید.
یکی از مزایای استفاده از تیرآهن های دست دوم این است که شما می توانید تیرآهن هایی خریداری کنید که علاوه بر قیمت مناسب، به ابعاد مختلف وجود دارند؛ یعنی به راحتی می توانید ابعاد مورد نیاز خود را خریداری کنید. با توجه به اینکه تیر آهن در ابعاد مشخصی تولید می شود و ممکن است برای مصارف مختلف ابعاد خاصی مورد نیاز باشد، در این صورت دیگر نیازی به پرداخت هزینه های برشکاری ندارید.

قیمت آهن دست دوم سال ۱۴۰۰ 

به دلیل اینکه در آذر ماه ۱۴۰۰ مجدداً شاهد بالا رفتن نرخ ارز بوده ایم، قیمت محصولات فلزی و قیمت هر کیلو آهن دست دوم، به طرز غیر قابل قبولی افزایش یافته و طی همین چند ماه گذشته قیمت یکی از آهن آلات مورد نیاز در ساختمان سازی یعنی میلگرد فولادی سه برابر قبل شده است. قیمت تمام محصولات فلزی با توجه به وزن آن ها و قیمت مواد اولیه استفاده شده برای تولید آن ها در وب سایت های رسمی موجود می باشد. خریداران محترم می توانند به صورت روزانه قیمت آهن دست دوم را از طریق آهن پخش استعلام بگیرند.
علاوه بر عواملی که بر قیمت هر کیلو آهن دست دوم تأثیر داشتند و آن ها را نام بردیم، یک عامل دیگر نیز وجود دارد؛ آن هم بودجه عمرانی تعیین شده کشوری است. با توجه به اینکه در لایحه بودجه توجه چندانی به تأمین منابع مالی بودجه عمرانی نشده است، بنابراین قیمت آهن دست دوم سال ۱۴۰۰ با توجه به نوع استفاده ای که قبلاً از آن شده و جنس آن، متفاوت است. به عنوان مثال قیمت آهن آلات مکانیکی با قیمت آهن آلات در و پنجره و ورق هایی که برای ساخت خودرو روکش شده ‌اند تفاوت دارند و قیمت هر کیلو آهن با توجه به این موارد متغیر است.

همان طور که دیدید تعیین قیمت دقیق هر کیلو آن دست دوم به سادگی اعلام یک عدد نیست. عوامل زیادی در این موضوع نقش دارند و همین سبب می شود تا برای اطلاع از قیمت روز آهن دست دوم، نیاز به استعلام روزانه آن داشته باشید. متخصصان ما در فروشگاه اینترنتی آهن آلات آهن پخش به شما کمک می کنند تا از قیمت دقیق آهن در هر روز مطلع شوید. با ما تماس بگیرید. شما می توانید جدول اشتال تیرآهن را در سایت آهن پخش مشاهده کنید و اطلاعات زیادی از آن کسب کنید. قیمت تیرآهن ۱۶ اهواز در سایت آهن پخش بروز و دقیق است. هر مدل تیرآهنی را که بخواهید از جمله  تیرآهن ۱۶ اهواز در سایت آهن پخش به قیمت روز به شما عرضه می شود.

FORM_HEADER1

به این مطلب امتیاز دهید
3 از 5 (14 امتیاز)