فروشگاه اینترنتی آهن پخش / بخش بازرگانی خارجی / واحد صادرات آهن پخش

خط مشی واحد صادرات فروشگاه اینترنتی آهن پخش عرضه و فروش محصولات تولید کنندگان داخلی در بازارهای خارجی و معرفی شرکت های تولید کننده لوله و پروفیل، شمش فولادی، اسلب، ورق سیاه، ورق گالوانیزه، میلگرد، تیرآهن، نبشی، سپری، ناودانی و انواع ورق های فولادی پوشش دار در بازارهای جهانی می باشد. افزايش خوشنامی و ارتقاء نام تجاری شرکت های تولیدی داخلی و امکان جذب منابع مالی از بانک های خارجی و ارز آوری وظيفه اصلی مديريت صادرات فروشگاه اینترنتی آهن پخش در حوزه صادرات آهن است.

 صادرات آهن

فرآیند فروش صادرات آهن 

فرآیند فروش صادرات فروشگاه اینترنتی آهن پخش به دليل تنوع زياد محصولات و دامنه وسيع مشخصات فنی بر اساس سفارش مشتری صورت می پذيرد به همين لحاظ پس از انجام توافقات لازم در زمينه قیمت و مشخصات فنی محصول، سفارش برای تحويل در يک سررسيد مشخص در سيستم ثبت مي گردد و فروش محصولات صادراتی در قالب اعلام قیمت از طرف مناطق مختلف داخلی با توجه به موقعیت جغرافیایی، کیفیت مورد درخواست مشتری و ارائه قيمت از طرف تولید کننده صورت می پذيرد. قيمت های تائيد شده بر مبنای FOB یا تحویل درب کارخانه و با کیفیت اعلام شده تولید کننده داخلی به مشتریان اعلام شده و متناسب با مشخصات درخواست مشتری هزينه های اضافی در زمان ثبت سفارش به آن اضافه مي گردد. 

 فرآیند فروش صادرات آهن

کشورهای مقصد محصولات صادراتی آهن پخش

با توجه به موقعیت جغرافیایی، امکانات خدمات حمل و نقل صادرات آهن و کشورهای مقصد مصرف کننده آهن و فولاد، توانایی صادرات آهن به کشورهای عمان، قطر، هند، افغانستان، پاکستان، ترکیه، عراق، ترکمنستان، کویت، گرجستان، آذربایجان، ازبکستان، امارات متحده عربی، بحرین، تاجیکستان، اردن، ارمنستان برای این مجموعه امکان پذیر می باشد. 

 کشورهای مقصد محصولات صادراتی آهن پخش

محصولات صادراتی آهن پخش

لیست محصولات صادراتی آهن پخش شامل موارد زیر است:

صادرات میلگرد آجدار، صاردات میلگرد ساده، صادرات کلاف آجدار، صادرات کلاف ساده، صادرات محصولات مفتولی، صادرات تیرآهن، صادرات ورق سیاه فولادی، صادرات ورق گالوانیزه، صادرات ورق رنگی، صادرات پروفیل  فولادی صنعتی و ساختمانی، صادرات پروفیل فولادی درب و پنجره، صادرات پروفیل فولادی مقاطع باز، صادرات لوله فولادی داربستی، صادرات لوله فولادی گاز رسانی، صادرات لوله فولادی گالوانیزه، صادرات لوله فولادی مبلی،صادرات لوله فولادی آبرسانی، صادرات لوله فولادی صنعتی، صادرات نبشی ذوبی، صادرات ناودانی ذوبی.

به این مطلب امتیاز دهید
3 از 5 (101 امتیاز)

سوالات متداول صادرات آهن

آیا صادرات میلگرد در آهن پخش انجام می شود؟

بله، یکی از خدمات آهن پخش در زمینه صادارت آهن آلات، صادرات انواع میلگرد به کشورهای مختلف است.

هزینه های صادرات آهن چگونه محاسب می شود؟

هزینه های صادرات آهن آلات با توجه به قيمت های تائيد شده برای کیفیت مشخصی از محصول به خریداران اعلام می شود و با در نظر گرفتن محل تحویل و هزینه های انتقال در هنگام ثبت سفارش به فاکتور افزوده می شود و این اطلاعات در اختیار مشتری قرار می گیرد.