مرتب سازی براساس بازگشت
 

تیرآهن لانه زنبوری

تیرآهن یکی از ابتدایی ترین وسایل کاربردی برای استوار سازی نقاط خاص از جمله صنعت ساختمان سازی می باشد. تیرآهن لانه زنبوری از فولاد بسیار مقاوم طی یک فرآیندی بسیار پیچیده در خطوط تولید قرار می گیرند. شکل ظاهری این تیرآهن همانند کلونی های لانه زنبود می باشد که بصورت پیوسته بر روی پهنای آن قرار گرفته است. این نوع تیر آهن برای افزایش استحکام سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد و از ویژگی های بارز این محصول می توان به مقرون به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی، افزایش تحمل بار، افزایش مقاومت در برابر فشار و بار و کاربردهای متنوع دیگر که عمده برای سازهای بزرگ عمرانی و پل سازی بکار برده می شود. همواره شرکت هایی هستند که این محصول ارزشمند با رعایت اصول استانداردهای جهانی در خط تولید خود قرار داده اند، تا بتوانند نیاز بازار داخلی را تامین کنند.

فروش تیرآهن لانه زنبوری

اصولا تیرآهن زنبوری با توجه به نوع کاربردی که دارد به دو روش کوپال و برنول تولید می شوند، با توجه به تحقیقاتی که توسط آهن پخش انجام شده است برای شکل دهی به این محصولات از روش های گوناگون استفاده می شود که در ادامه شیوه هر کدام را توضیح خواهیم داد. محصولاتی که به روش کوپال تولید می شوند در هنگام شکل دهی در هنگام سرد به شکل نهایی تبدیل می شوند اما در روش برنول با استفاده از اشعه های ماوراء بنفش تولید می شوند. محصولات تیر زنبوری متقاضیان خاص خود را دارند پس افرادی که به دنبال این محصولات هستند از نوع محصول و کیفیت آن تا حد بسیار زیادی با خبر هستند.

تیرآهن لانه زنبوری

قیمت تیرآهن لانه زنبوری

تیرهای زنبوری در کارخانه فولاد سازی با ضخامت های گوناگون از جمله سایزهای 14، 16 و 18 تولید می شوند، هر کدام از آنها با توجه به ضخامتی که دارند دارای وزن متغییری می باشند. لازم است بدانید این کالا دارای مقطع غیر فشرده بوده که در هنگام استفاده باعث کاهش وزن سازه ها می شود. این موضوع باعث افزایش ایمنی ساختمان ها شده و دارای انعطاف پذیری بیشتری در ساختمان می شود که در مقابل بار ناشی از زلزله مقاومت بسیار زیادی از خود نشان می دهد. آهن پخش تلاش برای افرادی که به دنبال تیر آهن زنبوری هستند فضایی را آماده نموده تا مشتریان بتوانند محصول خود را با توجه به نیاز خود تهیه نماید. تمامی محصولاتی که در این بخش قرار دارد دارای قیمت های بروز هستند که پس از سفارش محصول کارشناسان ما با شما تماس میگیرند تا روند ارسال محصول را برای شما عزیزان توضیح دهند.

نام کالا
اطلاعات کالا
قيمت
تیرآهن لانه زنبوری 14
بروزرسانی: 24 مرداد 1400 15:06

14

حالت: 12 متری

IPE

انبار اصفهان

2,640,000 تومان -760,000 تومان
واحد فروش: کیلوگرم
سفارش
تیرآهن لانه زنبوری 16
بروزرسانی: 16 فروردين 1401 10:01

16

حالت: 12 متری

IPE

انبار اصفهان

3,300,100 تومان 0 تومان
واحد فروش: کیلوگرم
سفارش
تیرآهن لانه زنبوری 18
بروزرسانی: 24 مرداد 1400 15:06

18

حالت: 12 متری

IPE

انبار اصفهان

4,200,000 تومان 600,000 تومان
واحد فروش: کیلوگرم
سفارش