آرشیو قیمت آهن امکان جدید و منحصر به فردی است که جهت برطرف سازی نیاز کاربران و فعالان بازار آهن در فروشگاه آهن پخش ایجاد گردیده است. شما با استفاده از آرشیو قیمت آهن که توسط کارشناسان آهن پخش جمع آوری شده است، می توانید قیمت انواع آهن آلات و تغییرات آن ها را در سال های اخیر مشاهده نمایید. جهت دسترسی و استفاده از آرشیو قیمت آهن می توانید با شماره تلفن های 36282828 031 و 37738742 031 تماس حاصل فرمایید. برخی از محتویات ارشیو قیمت آهن در سال های اخیر شامل موارد زیر است:
آرشیو قیمت آهن آلات سال 95 , نمودار قیمت میلگرد در سال 96 , نمودار قیمت آهن آلات , نمودار قیمت آهن در سال 96 , قیمت میلگرد 96 , نمودار قیمت آهن 96 , نمودار قیمت آهن در سال 95 , قیمت میلگرد در سال 95

شما می توانید قیمت روز آهن 14 اصفهان  در آهن پخش مشاهده کنید

آرشیو قیمت آهن آلات

مشاهده و بررسی فرآیند نوسان قیمت آهن آلات در سال های اخیر نشان می دهد که این روند در ماه های مشخصی تکرار می گردد. به عنوان مثال در ماه های مشخصی در بازار آهن شاهد رکود هستیم و در برخی ماه ها افزایش خرید آهن مشاهده می شود. این آرشیو قیمت به شما کمک می کند تا بتوانید قیمت ها را پیش بینی کرده و میزان سود و درصد ریسک خود را محاسبه نمایید.

 

آرشیو قیمت آهن آلات سال 98

شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز انواع آهن آلات مانند قیمت تیرآهن، میلگرد و فلزات دیگر در سال 98 به فروشگاه آهن پخش مراجعه و با شماره های مندرج در آهن پخش تماس بگیرید. همچنین چنانچه نیاز به توضیحات تکمیلی در خصوص آرشیو قیمت آهن دارید، می توانید از کارشناسان آهن فروشگاه آهن پخش سوال فرمایید.

 

نمودار قیمت آهن در سال 98

در این بخش همانطور که مشاهده می کنید، درصد تورم قیمت آهن در سال 98 نسبت به سال 97 با افتی مواجه بوده است که نشان دهنده کاهش قیمت آهن آلات در سال 98 نسبت به سال قبل می باشد. موارد بسیاری روی قیمت آهن تاثیر می گذارد که یکی از این موارد، تغییرات نرخ دلار و ارز است.

نمودار قیمت آهن در سال 98

نمودار قیمت آهن در سال 97

در تصویر زیر نمودار قیمت آهن 97 را مشاهده می کنید. این نمودار قیمت انواع محصولات فولادی اعم از ناودانی، نبشی، میلگرد آجدار، میلگرد ساده، ورق سیاه و ورق روغنی را براساس ریال/کیلوگرم نمایش می دهد. در ابتدای سال 97 قیمت نبشی همانند قیمت ناودانی بوده اما روند صعودی افزایش قیمت نبشی موجب شده است در ماه های آخر سال نسبت به سایر محصولات فولادی گرانتر گردد.

نمودار قیمت آهن در سال 97

شما می توانید قیمت آهن 14 اصفهان را در آهن پخش مشاهده کنید

آرشیو قیمت آهن آلات سال 96

در این قسمت نمودار قیمت آهن در سال 96 را قرار داده ایم. همانطور که مشاهده می کنید، سیر قیمت آهن آلات در برخی از ماه های سال 96 با افت و خیزهایی همراه بوده است، اما در کل به صورت صعودی می باشد. این سیر صعود برای ورق روغنی کمتر بوده ولی برای محصولاتی مانند میلگرد آجدار و نبشی در آخر این سال موجب تفاوت قیمت بسیاری نسبت به ماه های اول شده است.

آرشیو قیمت آهن آلات سال 96

سوالات متداول

چه فاکتورهایی روی قیمت آهن تاثیر می گذارد؟
کاهش میزان موجودی آهن آلات در بازار، کاهش کاهش میزان عرضه محصولات فولادی، نوسانات قیمت ارز و موارد متعدد بسیاری می تواند قیمت آهن را تحت تاثیر قرار دهد.

قیمت آهن در سال 99 چگونه پیش بینی می شود؟
به دلیل متغیر بودن وضعیت اقتصاد کشور ایران و بازارها نمی توان رقم دقیقی درمورد قیمت آهن در سال 99 بیان کرد. اما وضع موجود و ادامه روند فعلی چشم انداز روشنی دراینباره ارائه نمی کند و کارشناسان اقتصادی تورم بالای محصولات فولادی را در این سال پیش بینی کرده اند.

قیمت انواع محصولات فولادی بر چه اساسی تعیین می گردد؟
قیمت این محصولات با توجه به قیمت بازار و برحسب کیلوگرم محاسبه می گردد و براساس نوع محصول با یکدیگر متفاوت است.

آیا می توان به تاریخچه قیمت محصولات فولادی و نمودار آن برای بازه زمانی کوتاهتر دسترسی داشت؟
بله، در فروشگاه آهن پخش نمودار قیمت انواع آهن آلات در بازه زمانی 15 روز گذشته قابل دسترسی و مشاهده می باشد.

به این مطلب امتیاز دهید
3 از 5 (276 امتیاز)
عضویت در خبرنامه آهن پخش

با عضویت در خبرنامه آهن پخش از آخرین اخبار روز آهن آگاه شوید...