قیمت تیرآهن بناب

قیمت تیرآهن بناب امروز 14، 16، 18

بدون شک یکی از مهم ترین مواد به کار رفته در ساخت و ساز تیرآهن است. این محصول از پرکاربرد ترین انواع آهن آلات است که بیش ترین استفاده را در صنعت ساختمان سازی دارد و با توجه به این امر خرید آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در حقیقت خرید تیرآهنی که از کیفیت بالایی برخوردار باشد و قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای داشته باشد، اهمیت دارد. به دلیل گستردگی کاربرد این مقطع فولادی در صنایع مختلف تولید کنندگان بسیاری اقدام به تولید تیرآهن کرده اند که یکی از بهترین آن ها تیرآهن بناب است. تیرآهن بناب محصول تولیدی مجتمع فولاد شاهین بناب و مجتمع فولاد ظفر بناب است. انتخاب تیرآهن هر کدام از این دو برند باید متناسب با وزن تیرآهن، کیفیت، نوع تیر آهن و در نهایت تطابق داشتن این خصوصیات با خواص مورد نظر شما باشد. اطلاع از قیمت تیرآهن بناب برای خریداران اهمیت ویژه ای دارد. همانطور که می دانید قیمت تیرآهن بناب تحت عوامل مختلفی مدام در حال تغییر است. قیمت تیرآهن بناب به دلیل محبوب بودن محصولات این کارخانه در میان فعالان بازار و... در اکثر مواقع به میزان قابل توجهی نسبت به سایر رقبا بیش تر است، ولی بالا بون کیفیت تیرآهن بناب باعث شده که قیمت آن کمتر مورد توجه قرار بگیرد. در حقیقت تیرآهن های بناب توسط بهترین و مجهز ترین دستگاه ها تولید می شود و پس از تولید مورد آزمایش قرار می گیرد تا از لحاظ کیفیت و مرغوبیت بررسی شود. پس از بررسی های لازم و تایید کیفیت تیرآهن بناب به بازار ارائه می شود.

قیمت تیرآهن بناب

تیرآهن بناب

برند تولید تیرآهن از جمله مواردی است که تعیین کننده کیفیت آن است. تیرآهن بناب از باکیفیت ترین تیرآهن های موجود در کشور است. این تیرآهن منطبق با استاندارد ملی ایران و مورد تایید سازمان استاندارد تولید می شود. ارائه چنین محصول باکیفیتی به بازار آهن آلات سبب شده تا جایگاه ویژه ای در بازار آهن پیدا کند. سایز تیرآهن بناب 12 الی 27 و اغلب در طول های 6 الی 12 متری تولید می شود. سایز های 14 و 16 از پر تقاضا ترین سایز تیرآهن است. میزان تقاضا هر محصول به عوامل چون کیفیت و کاربرد آن بستگی دارد. عرضه و تقاضا یکی از عوامل اصلی بر قیمت تیرآهن بناب است. برای خرید تیرآهن بناب و اطلاع از قیمت دقیق و روز آن ابتدا باید نوع تیرآهن موردنیاز سازه خود را بدانید و مشخصات آن را به طور دقیق مشخص نمایید تا از ضرر های احتمالی هنگام خرید تیرآهن جلوگیری کنید. بهترین و مهم ترین کار این است که قبل از انتخاب نوع تیرآهن خود بهتر است با متخصصان مشورت کنید. با وجود مشخصات فنی و کیفیت بالایی که تیرآهن بناب دارد، از خرید آن پشیمان نمی شوید، ولی قبل از خرید بهتر است که در سایت لیست قیمت ارائه شده را مشاهده کنید و در صورت نیاز با مشاوران فروش ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

تیرآهن بناب

لیست قیمت تیرآهن بناب

قیمت تیرآهن بناب تحت تاثیر عوامل مختلفی ثابت نیست که از جمله این عوامل نوسانات قیمت ارز و دلار، تورم، قیمت جهانی آهن، قیمت مواد اولیه و عوامل بسیاری دیگر است. یکی دیگر از این عوامل، استاندارد تولید تیرآهن است. استاندارد تولید تیرآهن تعیین کننده شکل ظاهری، روش تولید، خواص مکانیکی، وزن، نوع کاربرد و... است. اگر نوع استاندارد تغییر کند، قیمت تیرآهن نیز تغییر می کند. استاندارد تیرآهن بناب IPE است. این نوع تیرآهن با استاندارد IPE تولید و تقاضای بیشتری در بازار ایران را به خود اختصاص داده است و همچنین با وجود کیفیت بالایی که دارد، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. علاوه بر این قیمت آهن و مقاطع فولادی بر حسب کیلوگرم اعلام می شود، اما نکته مهمی که باید برای محاسبه قیمت مقاطع فولادی از جمله تیر آهن بناب در نظر گرفت وزن آن است. با در نظر گرفتن چنین پارامتر هایی می توان عنوان کرد که قیمت تیر آهن بناب مناسب و مقرون به صرفه است. آهن پخش یکی از نمایندگی های معتبر فروش تیرآهن بناب است. برای خرید تیرآهن بناب مشاهده لیست قیمت انواع تیرآهن بناب به شما کمک بسیاری خواهد کرد. آهن پخش لیست قیمت روز و دقیق تیرآهن بناب را در اختیار شما عزیزان قرار داده است. با مشاهده لیست قیمت روز و دقیق تیرآهن بناب در سایت ما اقدام به خرید کنید. جهت راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

فولاد شاهین بناب

نام کالا قيمت
تيرآهن 14 شاهین بناب
واحد فروش: کیلوگرم
1403/02/12 15:47
0

14

IPE

کیلوگرم

-
تيرآهن 14 شاهین بناب شاخه ای
واحد فروش: شاخه
1403/02/12 15:47
0

14

IPE

شاخه

-
تيرآهن 16 شاهین بناب
واحد فروش: کیلوگرم
1403/02/12 15:46
0

16

IPE

کیلوگرم

-
تيرآهن 16 شاهین بناب شاخه ای
واحد فروش: شاخه
1403/02/12 15:47
0

16

IPE

شاخه

-

مجتمع فولاد ظفر بناب

نام کالا قيمت
تيرآهن 14 ظفر بناب 124کیلویی
واحد فروش: کیلوگرم
1403/03/10 12:29
0

14

IPE

کیلوگرم

26,600 تومان سفارش
تيرآهن 18 ظفر بناب 200کیلویی
واحد فروش: کیلوگرم
1403/02/12 15:47
0

18

IPE

کیلوگرم

-
تيرآهن 20 ظفر بناب 255 کیلویی
واحد فروش: کیلوگرم
1403/02/12 15:47
0

20

IPE

کیلوگرم

-