مرتب سازی براساس بازگشت
 

توری مرغی

توری مرغی اصطلاحی است برای توری های مفتولی سبک و نازک که به فرم شش ضلعی بافته شده است. در ساخت توری مرغی از مفتول گالوانیزه در ابعاد و ضخامت های متفاوت استفاده می شود که اصطلاحاً چشمه نامیده می شوند. معروفترین چشمه برای ساخت توری مرغی سایز 3.4 است. ویژگی خاص توری مرغی در حفظ یکپارچگی آن است، به این صورت که اگر به هر دلیلی قسمتی از آن دچار پارگی و خرابی شود, عملکرد کلی کلی آن تغییر نکرده و سایر قسمت های شکل و مقاومت خود را از دست نمی دهند.
تاریخچه تولید توری مرغی به سال 1844 میلادی برمی گردد، زمانی که در ایتالیا آهنگری به نام چارلز برنارد با الهام گرفتن از شیوه کار ماشین های بافندگی، این نوع توری مفتولی را ابداع نمود. کاربرد اولیه توری مرغی در آن زمان برای جنگ جهانی دوم و به منظور حفاظت از رادارها در شرایطی چون انفجار بود. امروزه کاربردهای دیگری برای این محصول وجود دارد که از جمله آنها می توان به حصارکشی، ساخت قفس برای حیوانات، محافظت از گیاهان، آرماتوربندی، ساخت سوله، نجاری، کشاورزی و ... اشاره کرد. باید گفت توری مرغی در صنعت های عمرانی و ساختمان سازی نیز کاربردهای متنوعی دارد که قصد داریم برخی از آنها را با توضیحی مختصر برای شما بیان نماییم:

  • استفاده از توری مرغی در سقف: در ساخت سقف ها، شیروانی ها و یا سوله، هنگامی که قصد استفاده از پشم شیشه به منظور عایق کاری صوتی و حرارتی وجود دارد، برای وصل کردن پشم شیشه به سقف از توری مرغی استفاده می شود. دلیل این انتخاب آن است که توری مرغی با وجود وزن بسیار کم، استحکام و دوام بالایی دارد و بهترین گزینه برای این منظور است.
  • استفاده از توری مرغی در دور گیری ستون ها و گچ کاری: برای افزایش استحکام گچ و حفظ شکل آن، دور ستون ها را با توری مرغی می پوشانند، که نقش محافظ و نگهدانده را ایفا می کند.
  • استفاده از توری مرغی در زیر سازی کاشی: قبل از کاشی کاری میتوان برای زیر سازی و یکدست کردن و مقاومت بهتر ملات از توری مرغی بهره برد.

توری مرغی

قیمت توری مرغی

در انتخاب محصول و مقایسه قیمت توری مرغی به ویژگی های آن توجه کنید. توری مرغی به روش تولید نورد سرد و گرم تولید می شود که این دو تفاوت کیفیتی و قیمتی با هم دارند و باید بررسی کنید که کدام نمونه برای شما مناسب تر است. توری مرغی گالوانیزه گرم مرغوبتر از نمونه تولیدی با نورد سرد است و استحکام و وزن بیشتری دارد. همچنین قابلیت بالاتری برای قرارگیری در محیط های مرطوب و شرایط جوی متنوع دارد و به ندرت دچار زنگ زدگی و خوردگی می شود.
از مزیت های انتخاب توری مرغی حمل آسان و وزن سبک آن است و همه افراد به راحتی می توانند با آن کار کرده و در محل مورد نیازشان نصب نمایند.

خرید توری مرغی فلزی

توری مرغی در رول هایی به طول 45 متر و در جنس گالوانیزه و آهنی در بازار وجود دارد که تولید ایران و چین می باشند. برای خرید توری مرغی فلزی می توانید از جدول قیمت های این محصول در سایت آهن پخش استفاده کنید. رول های توری مرغی در عرض های 90 تا 180 سانتی متری عرضه می شود که ابعاد چشمه آنها نیز متفاوت است و از 1 تا 3.4 اینچ تنظیم می گردند.

ایران توری

نام کالا
اطلاعات کالا
قيمت
توری مرغی 3/4 گالوانیزه ایران توری
بروزرسانی: 19 بهمن 1401 13:01

45m*1.2m

6.5kg

کارخانه

400,000 تومان 80,000 تومان
واحد فروش: رول
سفارش
توری مرغی 1 گالوانیزه ایران توری
بروزرسانی: 09 مرداد 1399 11:19

45m*1.2m

7.5kg

کارخانه

تماس بگیریدواحد فروش: رول

میهن نورد

نام کالا
اطلاعات کالا
قيمت
توری مرغی 3/4 گالوانیزه میهن نورد
بروزرسانی: 19 بهمن 1401 13:01

45m*1.2m

6.5kg

کارخانه

400,000 تومان 80,000 تومان
واحد فروش: رول
سفارش
توری مرغی 1 گالوانیزه میهن نورد
بروزرسانی: 15 مهر 1398 13:41

45m*1.2m

7.5kg

کارخانه

تماس بگیریدواحد فروش: رول