مرتب سازی براساس بازگشت
 

قیمت تیرآهن فایکو

در ساخت هر سازه ای فقط رعایت الزامات طراحی کافی نیست و مواد و مصالح استفاده شده نیز باید از کیفیت مطلوب و قیمت مناسبی برخوردار باشند. اگر سازه دارای اسکلت فولادی باشد، استفاده از تیرآهن فولادی مقاوم و مرغوب که مطابق با استاندارد های جهانی تولید شده باشد، اهمیت پیدا می کند، به همین علت انتخاب برند مناسب که هم از کیفیت بالایی برخوردار باشد و قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای داشته باشد، برای خرید تیرآهن اهمیت دارد. تیرآهن در صنعت ساخت و ساز استفاده فراوانی می شود و کارخانه های زیادی در زمینه تولید و عرضه تیرآهن های فولادی فعالیت دارند که کیفیت محصولات ارائه شده توسط آن ها با یکدیگر فرق دارد. یکی از برترین تولیدکنندگان تیرآهن که تیرآهن هایی با کیفیت را در سایز های مختلف مطابق با استاندارد تولید می کند و وزن تیرآهن های تولید شده آن مطابق با جدول اشتال تیرآهن است، شرکت فولاد البرز ایرانیان است که سال های بسیاری است که اقدام به ساخت تیرآهن فایکو کرده است. شرکت فولاد البرز ایرانیان است که سال های بسیاری است که اقدام به ساخت تیرآهن فایکو کرده است. اصولا شایعات زیادی در خصوص قیمت تیرآهن فایکو وجود دارد، اما چیزی که قیمت نهایی این محصول را مشخص می کند، قیمت ارز و دلار است که در ادامه به طور کلی در این باره و عوامل بسیاری دیگر که تعیین کننده قیمت روز تیرآهن فایکو است، توضیح داده می شود.

 قیمت تیرآهن فایکو

تیرآهن فایکو

شرکت فولاد البرز ایرانیان با نام تجاری فایکو از شرکت های مطرح و شاخص در صنعت فولاد ایران است و تیرآهن فایکو نمونه ای از مقطع فولادی پر استفاده در بازار آهن آلات کشور به حساب می آید. در ساخت و تولید تیرآهن های فایکو از بهترین آلیاژ های فولادی استفاده می شود که از دوام و استحکام بسیار بالایی برخوردار است. این تیرآهن ها مطابق با استاندارد های IPB، IPE، IPN تولید و تهیه می شود. تیرآهن های فایکو قبل از ارسال به بازار مورد آزمایش های مختلف از جمله سنجش دوام و کیفیت قرار می گیرند. تمام آزمایش های انجام شده روی تیرآهن فایکو توسط واحد های کنترل کیفی این شرکت با حساسیت و دقت زیادی انجام می شود تا از لحاظ خواص مکانیکی، متالوژی، آنالیز های شیمیایی مطابق با استاندارد باشد. تیرآهن های فایکو معمولا در مناطقی که میزان رطوبت در آن ها بالا باشد، بیش تر مورد استفاده قرار می گیرند. این تیرآهن ها معمولا با آلیاژ st37 تولید می شوند. در اتصالات جوشکاری تیرآهن فایکو شرایط برای کنترل جریان فراهم شده است تا در آزاد سازی الکترود ها بهترین عملکرد را داشته باشند. سایز بندی های که معمولا برای تیرآهن فایکو در نظر گرفته می شود، بین 14 الی 24 و طول 12 متر است. آهن پخش ارائه دهنده تیرآهن های فایکو است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش آهن پخش در ارتباط باشید تا بتوانید این تیرآهن کاربردی و باکیفیت را بهتر بشناسید و از قیمت دقیق و روز آن مطلع شوید.

تیرآهن فایکو

قیمت تیرآهن فایکو امروز

قیمت تیرآهن فایکو به دلیل نوسانات ارز، قیمت بازار جهانی، قیمت مواد اولیه، اندازه و قطر تیرآهن و عوامل بسیاری دیگر تعیین می شود. در علم اقتصاد قیمت هر کالایی را عرضه و تقاضای آن کالا تعیین می کند، بنابراین عامل اصلی که روی قیمت تیرآهن فایکو اثر مستقیمی دارد، عرضه و تقاضا آن است. علاوه بر این کاهش ارزش ریال و تورم یکی از عوامل موثر بر قیمت تیرآهن فایکو است، چرا که تورم باعث افزایش هزینه حمل و نقل، هزینه های تولید و... می شود که همه این عوامل نقش زیادی در تعیین قیمت آهن آلات دارند. یکی دیگر از عواملی که توجه زیادی به آن نمی شود ولی یکی از تعیین کنندگان اصلی قیمت آهن آلات از جمله تیرآهن فایکو است، قیمت انرژی است. انرژی نقش بسیاری در روند تولید تیرآهن دارد، به همین خاطر قیمت آن تاثیر قوی و گسترده ای روی قیمت تیرآهن های فایکو دارد. با همه این ها تیرآهن های فایکو با وجود مشخصات فنی عالی و تولید به بهترین روش و بهترین دستگاه های روز دنیا از قیمت مناسبی برخوردار هستند. در حقیقت خرید این محصول با هر سایز مقرون به صرفه و اقتصادی است. با توجه به عوامل ذکر شده نمی توان قیمت دقیق برای تیرآهن فایکو در نظر گرفت، به همین علت قبل از خرید اطلاع از قیمت روز آن از اهمیت بسیاری برخوردار است. قیمت امروز تیرآهن فایکو در سایت آهن پخش قرار دارد. آهن پخش از اصلی ترین فروشگاه های مقاطع فولادی چون تیرآهن های فایکو است. قیمت تیرآهن فایکو در سایت آهن پخش مدام و لحظه ای بروز می شود. با اطمینان خاطر می توانید از قیمت روز این محصول در سایت آهن پخش مطلع شوید و خرید کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر کارشناسان فروش آهن پخش آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند. با مشورت و راهنمایی متخصصان آهن پخش خریدی مقرون به صرفه داشته باشید.

 

فایکو

نام کالا
اطلاعات کالا
قيمت
تیرآهن 14 سبک فایکو
بروزرسانی: 05 بهمن 1401 15:39

14

حالت: 12 متری

IPE

کارخانه

تماس بگیریدواحد فروش: شاخه
تیرآهن 14 سنگین فایکو
بروزرسانی: 15 آبان 1401 14:35

14

حالت: 12 متری

IPE

کارخانه

تماس بگیریدواحد فروش: شاخه
تیرآهن 16 فابریک فایکو
بروزرسانی: 13 بهمن 1401 12:44

16

حالت: 12 متری

IPE

کارخانه

22,370 تومان 0 تومان
واحد فروش: شاخه
سفارش
تیرآهن 18 فابریک فایکو
بروزرسانی: 26 ارديبهشت 1400 12:38

18

حالت: 12 متری

IPE

کارخانه

تماس بگیریدواحد فروش: شاخه
تیرآهن 20 فابریک فایکو
بروزرسانی: 27 ارديبهشت 1400 11:35

20

حالت: 12 متری

IPE

کارخانه

تماس بگیریدواحد فروش: شاخه
تیرآهن 22 فابریک فایکو
بروزرسانی: 26 ارديبهشت 1400 12:38

22

حالت: 12 متری

IPE

کارخانه

تماس بگیریدواحد فروش: شاخه
تیرآهن 24 فابریک فایکو
بروزرسانی: 22 فروردين 1401 13:45

24

حالت: 12 متری

IPE

کارخانه

تماس بگیریدواحد فروش: شاخه