قیمت میلگرد

جهت مشاهده قیمت میلگرد آجدار , قیمت روز میلگرد آجدار , میلگرد , قیمت جدید میلگرد , قیمت میلگرد , انواع میلگرد , قیمت روز میلگرد در بازار , قیمت میلگرد امروز , قیمت جدید میلگرد به سایت آهن پخش مراجعه نمایید.

میلگرد

شما چه اطلاعاتی از میلگرد، میلگرد آجدار و قیمت میلگرد های موجود در بازار دارید؟ واضح است قیمت میلگرد بر اساس نوع، کیفیت، ابعاد و قطر آن متفاوت خواهد بود. در حال حاضر قیمت  میلگرد بر اساس کارخانه سازنده مابین 25000 تومانی الی 30000 تومان است. میلگرد مکمل بتن در صنعت ساختمان سازی است و نقش استحکام بخشی به سازه های ساختمانی را برعهده دارد. این امر به دلیل مقاومت و خاصیت چرخشی و کششی میلگرد است که تحت فشار و وارد شدن نیرو خورد نمیشود بلکه نیرو را منتقل کرده و درنتیجه سازه را حفظ می کند. دیگر ویژگی کمک کننده در هماهنگی میلگرد فولادی و بتن نزدیک بودن دمای انبساط این دو است که برای تغییرات دما در شرایط جوی مختلف مهم می باشد. تغییر قیمت های تکانشی میلگرد بر قیمت تمام شده بازار مسکن اثبات شده است.

میلگرد یا آرماتور فولادی است که در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. فولادی که به این منظور در سازه‌های بتن آرمه به کار می‌رود به شکل سیم یا میلگرد می‌باشد و فولاد میلگرد نامیده می‌شود.

قیمت آرماتور از بازار به صورت آنلاین

میلگرد آجدار

میلگرد آجدار عموما از شمش و بیلت های فولادی و تحت فرآیند نورد گرم تولید می شود. گاهی از ضایعات آهن برای تولید میلگرد استفاده می شود که این امر بر استاندارد و کیفیت محصول تولیدی تاثیر سوء دارد. در هنگام خرید میلگرد، مشتری مشخصات کامل و شرح آنالیزی میلگرد را دریافت می کند تا بتواند مناسب ترین انتخاب برای تولیدات خود را داشته باشد. آنالیز تولیدی و ماده خام اولیه بر قیمت گذاری میلگرد تاثیر مستقیم دارد. میلگرد آجدار دارای برآمدگی های تکرار شونده در سطح خود می باشد که این برآمدگی ها بر روی افزایش سطح اصطکاک درگیر شدن بیشتر میلگرد با بتن موثر است و ترکیب یکپارچه تری را موجب می شود.

قیمت میلگرد

قیمت میلگرد به موارد محتلفی بستگی دارد. مطرح ترین کارخانه تولید میلگرد آجدار در کشور، کارخانه ذوب آهن اصفهان است که میلگرد های خود را بر اساس استاندارد های روسی (A2، A3) و استاندارد ملی ایران به شماره 3132 به بازار عرضه می کند. قطر میلگرد های تولیدی نیز بر حسب تولید کننده متفاوت است. در کارخانه ذوب آهن اصفهان قطر تولید میلگرد آجدار تا 40 میلی متر است. آج میلگرد مارپیچ جناقی است که در دو نمونه دوکی و یکنواخت و یا آج مرکب عرضه می گردد. تولید کنندگان برای کنترل کیفی میلگرد آجدار تولیدی از آزمون کششی و آزمون خمش سرد روی محصول استفاده می کنند. پیشرفت تکنولوژی در زمینه نورد و بالا رفتن اتوماسیون زمینه تولید میلگرد آج دار با آج بالاتر را نیز فراهم کرده. این سیستم ها با امکان کنترل دما و سرعت عمل در سرد کردن، در تولید میلگرد با آج 500 تا 520 (A4) با قابلیت جوش پذیری بالا و ویژگی های مکانیکی مطلوب کاربرد دارند.

جناقی بودن آج در میلگرد مزیت بیشتری نسبت به تقاطع آج عرضی و طولی دارد. زیرا مطابق آزماشات این تقاطع مرکزی برای تنش و خستگی است و روی کیفیت میلگرد آجدار اثر منفی دارد. از دیگر تولید کنندگان مطرح داخلی میلگرد آجدار می توان به کارخانه فولاد کویر کاشان، مجتمع فولاد خراسان، کارخانه فولاد میانه، فولاد آناهیتا گیلان، مجتمع فولاد روهینا، شرکت فولاد کوثر اهواز، فولاد بافق یزد، فولاد ابرکوه یزد و مجتمع فولاد شاهین بناب اشاره کرد.

قیمت میلگرد آجدار

همواره هیجانات بازار و قیمت میلگرد آجدار بیش از دیگر بخش های بازار فولاد متاثر از نرخ ارز در بازار داخلی و خارجی بوده است. اخیراً قیمت داخلی میلگرد آجدار به قیمت صادراتی تولید کنندگان نزدیک شده است؛ و این امر بر روی کاهش تقاضای داخلی موثر بوده است، به طور مثال جذابیت خرید برای کاربران بورس کالا کاهش محسوسی داشته است. البته مسئولان سقف مجاز برای افزایش قیمت میلگرد را حداکثر حدود 10 درصد پایین تر از قیمت صادراتی آن تعیین کرده اند. صادرات میلگرد تنها در هنگام بالا بودن دلار و قیمت های جهانی، برای تولید کنندگان صرفه اقتصادی دارد. در کل قیمت میلگرد آجدار به طور لحظه ای تغییر میکند. میتوانید این تغییرات را به کمک نمودار های فنی سایت آهن پخش رصد کنید. برای تعیین دقیق آخرین قیمت و ثبت سفارش بهترین کار تماس با کارشناسان فروش آهن پخش با شماره تماس 36282828-031 است.

قیمت آنلاین میلگرد

قیمت آنلاین میلگرد

در دنیای امروز یکی از روش‌های محبوب برای افرادی که به دنبال راه‌های سریع و آسان برای خرید مقاطع آهنی هستند، مشاهده قیمت آنلاین میلگرد در اینترنت است . با دسترسی به سایت‌های فروش آنلاین میلگرد، مشتریان می‌توانند به راحتی انواع میلگرد را با قیمت مناسب تهیه کنند. آهن پخش به شما این امکان را می‌دهد که انواع مختلفی از میلگرد را با قیمت‌های متفاوت مشاهده کنید و بر اساس نیاز خود، محصول مناسب را انتخاب کنید. همچنین، آهن پخش امکان خرید آنلاین و ارسال محصولات به محل مورد نظر شما را نیز فراهم نموده است.

قیمت میلگرد لحظه ای

قیمت هر شاخه میلگرد

قیمت هر شاخه میلگرد بسته به وزن شاخه متفاوت است. درواقع یکی از مهم ترین المان ها در قیمت گذاری میلگرد، وزن آهن و فولاد موجود در آن است. البته رابطه وزن میلگرد با قیمت آن لزوما نسبتاً مستقیمی ندارد. عوامل دیگری مثل نوع و گرید میلگرد، کارخانه تولیدی و مواردی ازاین دست هم در تعیین قیمت هر شاخه میلگرد موثر است. با توجه به این توضیحات، بهترین راه برای به دست آوردن نرخ میلگرد شاخه ای، این است که به سایت‌هایی مراجعه کنید که قیمت ها را به صورت روزانه آپدیت می کنند. ما در آهن پخش هر روز بین ساعات 11 تا 14 نوسانات را محاسبه و هزینه را اعمال می کنیم. بنابراین شما می توانید هر روز تعرفه مقاطع مختلف آهنی را در سایت آهن پخش مشاهده کنید.

قیمت هر شاخه میلگرد

قیمت میلگرد لحظه ای

قیمت لحظه‌ای میلگرد تحت تأثیر چندین عامل مختلف قرار می‌گیرد. این عوامل شامل موارد زیر می‌شوند:

۱. قیمت فلزات اولیه: قیمت میلگرد تحت تأثیر قیمت فلزات اولیه مانند آهن، نورد، کربن، و غیره قرار می‌گیرد.

۲. نرخ تورم: نرخ تورم و ارزش پول نیز می‌تواند بر قیمت میلگرد تأثیر بگذارد.

۳. عرضه و تقاضا: مقدار عرضه و تقاضای میلگرد در بازار نیز می‌تواند قیمت آن را تحت تأثیر قرار دهد.

۴. وضعیت بازار: شرایط بازار، شامل فصل، روند رشد اقتصادی و میزان سفارشات صنعتی نیز می‌تواند بر قیمت میلگرد تأثیر بگذارد.

۵. روش‌های تولید و فرآوری: روش تولید و فرآوری میلگرد نیز می‌تواند بر قیمت آن تأثیر بگذارد.

با توجه به این عوامل، قیمت لحظه‌ای میلگرد در بازار می‌تواند متغیر باشد و ممکن است در هر لحظه تغییر کند. در نتیجه، برای خرید میلگرد بهتر است از نرخ‌های لحظه‌ای مطلع شده و مطالعه و بررسی بازار را به صورت دقیق انجام دهید. آهن پخش به شما این امکان را می دهد که همواره جدید ترین قیمت میلگرد را در اختیار داشته باشید. برای این کار فقط کافی است به قسمت میلگرد سایت وارد شوید و آخرین قیمت تمام کارخانجات تولید میلگرد را مشاهده نمایید.

قیمت روز میلگرد با آهن آلات آنلاین آهن پخش

گروه صنعتی درپاد تبریز

نام کالا قيمت
میلگرد 8 آجدار A2 درپاد تبریز
واحد فروش: کیلوگرم
1402/07/04 12:29
0

8

A2

کیلوگرم

26,500 تومان سفارش
میلگرد 10 آجدار A2 درپاد تبریز
واحد فروش: کیلوگرم
1402/07/04 12:29
0

10

A2

کیلوگرم

26,200 تومان سفارش
میلگرد 12 آجدار A3 درپاد تبریز
واحد فروش: کیلوگرم
1402/07/04 12:29
0

12

A3

کیلوگرم

26,200 تومان سفارش
میلگرد 14 آجدار A3 درپاد تبریز
واحد فروش: کیلوگرم
1402/07/04 12:29
0

14

A3

کیلوگرم

26,000 تومان سفارش
میلگرد 16 آجدار A3 درپاد تبریز
واحد فروش: کیلوگرم
1402/07/04 12:29
0

16

A3

کیلوگرم

26,000 تومان سفارش
میلگرد 18 آجدار A3 درپاد تبریز
واحد فروش: کیلوگرم
1402/07/04 12:29
0

18

A3

کیلوگرم

26,000 تومان سفارش
میلگرد 20 آجدار A3 درپاد تبریز
واحد فروش: کیلوگرم
1402/07/04 12:29
0

20

A3

کیلوگرم

26,000 تومان سفارش
میلگرد 22 آجدار A3 درپاد تبریز
واحد فروش: کیلوگرم
1401/11/26 14:58
0

22

A3

کیلوگرم

-
میلگرد 25 آجدار A3 درپاد تبریز
واحد فروش: کیلوگرم
1401/11/26 14:59
0

25

A3

کیلوگرم

-
میلگرد 28 آجدار A3 درپاد تبریز
واحد فروش: کیلوگرم
1401/10/01 12:29
0

28

A3

کیلوگرم

-
میلگرد 32 آجدار A3 درپاد تبریز
واحد فروش: کیلوگرم
1401/11/26 14:59
0

32

A3

کیلوگرم

-

سوالات متداول میلگرد آجدار

آیا قیمت میلگرد در سایت آهن پخش به روز است؟

بله قیمت میلگرد به صورت لحظه ای در سایت آهن پخش بروز رسانی می گردد. جهت اطلاع از قیمت روز میلگرد به سایت مراجعه و یا با شماره 03136282828 تماس حاصل فرمایید.

چگونه می توانم میلگرد مورد نظر را سفارش دهم؟

شما عزیزان می‌توانید کالاهای مورد نظر خود را انتخاب و با زدن گزینه سفارش وارد مرحله پرداخت شوید و سفارش خود را در هر کجای ایران که هستید دریافت نمایید. همچنین می توانید جهت دریافت مشاوره پیش از خرید 03136282828 تماس حاصل فرمایید.

آیا بارگیری میلگرد مستقیم از کارخانه انجام می شود؟

بله آهن پخش نماینده رسمی کارخانجات میلگرد است و میلگرد مورد انتخاب شما مستقیم از کارخانه ارسال می گردد.

چه مدت زمان بعد از سفارش کالا بدستم می رسد؟

به محض تایید سفارش کالا برای شما ارسال می گردد و تحویل میلگرد به طور متوسط بین 1 الی3روز بعد از تایید سفارش انجام می گیرد.

قیمت میلگرد ارائه شده مربوط به چه کارخانه ای است؟ آیا تماما مربوط به یک کارخانه است؟

خیر- قیمت میلگرد مربوط به کارخانه های متفاوتی از جمله میلگرد ذوب آهن، میلگرد اهواز، میلگرد بناب، میلگرد نیشابور، میلگرد زاگرس، میلگرد کرمان و ... سایر کارخانه های تولید میلگرد است که در این بخش به تفکیک کارخانه ارائه شده است.