آرشیو قیمت ورق گالوانیزه

یکی از فاکتورهایی که قیمت ورق گالوانیزه را تعیین می کند، ضخامت و سایز این ورق ها می باشد. همچنین با توجه به آرشیو قیمت ورق گالوانیزه می توان این نکته را دریافت که نوسانات بازار ارز نیز باعث روی قیمت این ورق ها تاثیر گذاشته است.

 

نمودار نوسانات قیمت ورق گالوانیزه

با افزایش قیمت دلار، صادرات ورق های گالوانیزه بالا می رود. این موضوع باعث کمبود این محصولات در بازار داخلی می شود. در نتیجه میزان تقاضا نسبت به عرضه افزایش یافته و قیمت این ورق ها بالا می رود. مورد دیگری که می تواند قیمت ورق گالوانیزه را تحت تاثیر قرار دهد، افزایش قیمت مواد اولیه این محصولات است که بالطبع قیمت نهایی را بالا می برد.
شما می توانید برای مشاهده آرشیو قیمت ورق گالوانیزه و مشاهده قیمت ها به صورت لحظه ای و آنلاین به فروشگاه آهن پخش مراجعه کنید. همچنین می توانید انواع ورق گالوانیزه را از شرکت های مختلف سفارش سفارش دهید. برای راهنمایی بیشتر در این زمینه با مشاوران متخصص ما در آهن پخش تماس بگیرید و از قیمت این ورق ها در روزهای آینده در بازار مطلع شوید.

نمودار قیمت ورق گالوانیزه

در قسمت زیر نمودار قیمت ورق گالوانیزه 0.5 رول 1250 فولاد مبارکه اصفهان را مشاهده می کنید. با توجه به این نمودار می توان دریافت که قیمت این نوع ورق تقریبا ثابت بوده است و تغییر محسوسی نکرده است.

نمودار تغییرات قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه

تصویر زیر آرشیو قیمت ورق گالوانیزه را در 15 روز گذشته نشان می دهد. این نمودار قیمت مربوط به ورق گالوانیزه فولاد امیر کبیر کاشان است که دارای ضخامت 0.8 و سایز 1000 می باشد. این نمودار دارای یک تغییر ناگهانی قیمت و کاهش آن در بازه زمانی 6 روزه است.

نمودار قیمت ورق گالوانیزه فولاد کاشان

تصویر بعدی تغییرات قیمت ورق گالوانیزه 0.7 رول 1250 خودرو شهرکرد را نمایش می دهد. در این نمودار در دو روز مختلف شاهد کاهش قیمت ورق بوده ایم.

تغییرات قیمت ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد

نمودار زیر آرشیو قیمت ورق گالوانیزه 1.5 رول 1000 هفت الماس را نشان می دهد. همانطور که مشاهده می کنید، در تاریخ 23 آذر 97 قیمت ورق کاهش محسوسی یافته است و در ادامه در یک محدوده زمانی به جز سه روز روی همین قیمت ثابت بوده است. این سه روز تاریخ های 25 و 27 آذر و 1 دی ماه 97 بوده و قیمت این نوع ورق کاهش یافته است.

 آرشیو قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس

شما می توانید نمودار قیمت ورق گالوانیزه 0.7 رول 1250 تاراز شهرکرد را در تصویر زیر مشاهده کنید. در این نمودار افزایش قیمت این ورق را در 15 روز گذشته شاهد بودیم. همچنین در تاریخ 9 دی ماه 97 یک افزایش قیمت چشمگیر داشته ایم.

آرشیو قیمت ورق گالوانیزه تاراز

نمودار زیر آخرین نمودار تغییرات قیمت ورق گالوانیزه است. این تصویر که قیمت ورق گالوانیزه 0.6 رول 1000 روی اندود را نشان می دهد، افزایش قیمت این ورق در دو هفته گذشته نمایش می دهد و انتظار می رود در روزهای آتی نیز این روند ادامه پیدا کند.

نمودار تغییرات قیمت ورق گالوانیزه روی اندود

 

دیدگاه‌ها  
برای دیدن آرشیو قیمت ورق گالوانیزه و عوامل موثر بر قیمت آن به کدوم قسمت سایت آهن پخش باید بریم؟
به نقل از گلستانی پور:
برای دیدن آرشیو قیمت ورق گالوانیزه و عوامل موثر بر قیمت آن به کدوم قسمت سایت آهن پخش باید بریم؟

سلام دوست عزیز؛
شما می توانید برای مشاهده آرشیو قیمت ورق گالوانیزه و مشاهده قیمت ها به صورت لحظه ای و آنلاین به فروشگاه آهن پخش مراجعه کنید.
به این مطلب امتیاز دهید
3 از 5 (4 امتیاز)