نمودار قیمت ورق روغنی؛ لحظه‌ای و آنلاین

ورق روغنی یک محصول ساخته شده با دانش نورد سرد است که از نظر نمای ظاهری از کیفیت بالایی برخوردار است و در پروژه‌هایی که نیاز به دقت زیاد دارند، استفاده می‌شود. این محصول در خرید و فروش با نام ورق سرد نیز شناخته می‌شود. در فرآیند نورد سرد، ورق با ضخامت بالا تبدیل به ورق با ضخامت کمتر می‌شود که این عمل باعث بالا رفتن کیفیت ظاهری آن می‌شود به طوری که از ورق روغنی می‌توان در مواردی که زیبایی سازه اهمیت دارد، استفاده کرد. برخی از کاربردهای این محصول شامل وسایل منزل، مبلمان و کابینت‌های فلزی، قفسه‌ها و غیره است.
استفاده از ورق روغنی تنها به سازه‌های کوچک محدود نمی‌شود؛ بلکه مزیت اصلی آن در تحمل و مقاومت در برابر فشارها و وزن‌های بسیار بالا است. به همین دلیل، این نوع ورق در صنعت ساختمان و صنایعی که مقاومت سازه در آن‌ها بسیار حائز اهمیت است، استفاده می‌شود؛ به عنوان مثال در مصالح ساختمانی و خودروسازی.
قیمت آهن‌آلات در طول سال‌های مختلف به دلیل عوامل مختلف دستخوش تغییرات و نوسانات می‌شود. تیم متخصص ما تمام این عوامل را بررسی کرده و در نهایت قیمت روز را اعلام می‌کند. بسیاری از افراد نیاز دارند که روزانه تغییرات قیمت را بررسی کرده و بهترین زمان برای خرید در بازار را تحلیل کنند
در این مطلب به بررسی نمودار قیمت ورق روغنی را برای ورق 0.5 میلی‌متر کارخانه فولاد مبارکه می پردازیم.

نمودار ورق روغنی 1402

با این که هنوز مدت زیادی از سال 1402 نگذشته است اما شاهد فراز و نشیب های نمودار قیمت ورق روغنی هستیم.

نمودار ورق روغنی 1402

نمودار ورق روغنی 1401

نمودار قیمت ورق روغنی در ابتدای سال 1401 تقریبا دوران آرامش خود را طی کرد اما در اواخر سال شاهد رشد افسار گسیخته قیمت ورق بودیم.

نمودار ورق روغنی 1401

نمودار ورق روغنی 1400

سال 1400 را می توان یکی از پر فراز و نشیب ترین سال های قیمت ورق روغنی نامید.

نمودار ورق روغنی 1400

می توانید وب سایت آهن تاپ را بررسی کنید

به این مطلب امتیاز دهید
0 از 5 ( امتیاز)