قیمت ورق گالوانیزه 6 متری

ورق گالوانیزه از ورق های پرکاربرد در صنایع گوناگون می باشد که به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدن موارد کاربرد فراوانی دارد. ورق گالوانیزه در ابعاد مختلفی به بازار مصرف عرضه می گردد اما برخی از ابعاد برای ورق ها به راحتی در بازار پیدا نمی شود و باید به صورت سفارشی این ورق ها را تهیه نمود. ورق گالوانیزه 6 متری یا همان ورق با طول 6000 میلیمتر در عرض های مختلف به صورت برش خورده به مشتریان تحویل داده می شود. ورق گالوانیزه در صنایع مختلفی مورد استفاده دارد که عبارتند از: ساخت سینی کابل، تابلو برق، بدنه و قطعات لوازم خانگی، لوله بخاری، ناودان، کانال کولر، لوله، بدنه و سقف سوله و سالن های صنعتی و ....

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت ورق گالوانیزه در ابعاد مختلف به فروشگاه اینترنتی آهن پخش مراجعه نمایید.

ورق گالوانیزه برش خورده 6 متری

برای دریافت مشاوره در مورد ورق های گالوانیزه برش خورده 6 متری با کارشناسان مجرب فروشگاه اینترنتی آهن پخش در تماس باشید. توجه داشته باشید برای خرید ورق گالوانیزه باید به فاکتورهای مهمی دقت کنید که عبارتند از: میزان پوشش روی و کیفیت آن و میزان چگالی روی.
قیمت ورق گالوانیزه 6 متری با توجه به فاکتورهای مختلف، متغییر می باشد از جمله این موارد می توان به عرض ورق و میزان روی استفاده شده در فرآیند گالوانیزاسون و در نهایت وزن آن، کارخانه تولید کننده و ... اشاره نمود. از مواردی که بر قیمت روز ورق گالوانیزه 6 متری تاثیرگذار است، می توان به نوسانات بازار آهن آلات، ارز و مواردی از این دست اشاره نمود. این نوسانات بر روی قیمت محصولات فولادی از جمله ورق گالوانیزه 6 متری تاثیری مستقیم دارد. برای دریافت مشاوره در زمینه قیمت ورق گالوانیزه 6 متری با کارشناسان آهن پخش در ارتباط باشید.

ورق گالوانیزه برش خورده 6 متری
نام ابعادضخامتمحل بارگیریقیمت
ورق 6 میل 6000 * 1500 برش خورده 6000 * 1500 6 بنگاه تهران

تماس بگیرید

ورق 8 میل 6000 * 1000 برش خورده 6000 * 1000 8 بنگاه تهران تماس بگیرید

 

ورق گالوانیزه 6 میل

ورق گالوانیزه به دلیل پوششی که از جنس روی دارد برای استفاده در فضای باز بسیار مناسب است زیرا این پوشش مانع از زنگ زدن ورق در تغییرات شرایط جوی می شود. انواع مختلف ورق گالوانیزه در ضخامت پوشش روی بر سطح آن ها با هم متفاوتند و بر اساس ضخامت روی، coting ورق ها تعیین می گردد. ورق گالوانیزه 6 میل یا ورق گالوانیزه 0.6 از جمله محصولاتی است که در فروشگاه اینترنتی آهن پخش ارائه شده است. این ورق دارای ضخامت 6 میلیمتر می باشد که این مقدار شامل ضخامت ورق پایه و پوشش روی موجود بر روی سطح آن می باشد. این ورق به صورت رول و شیت به بازار عرضه می شود و و از نظر ابعاد ورق گالوانیزه می توان گفت این ورق در عرض 1000 و 1250 و ... تولید می گردد.

ورق گالوانیزه 6 میلیمتر
نام ابعادضخامتمحل بارگیریقیمت 
ورق گالوانیزه 60(60/.) میل عرض 1 - ST22 100 * 200 6 کارخانه

تماس بگیرید

ق گالوانیزه 60(60/.) میل عرض 125  - ST22 125 * 250 6 بنگاه تهران

تماس بگیرید

ورق گالوانیزه 60(60/.) میل عرض 1  - ST22 100 * 200 6 بنگاه تهران

تماس بگیرید

 

دیدگاه‌ها  
قیمت ورق گالوانیزه 6 متری بر چه اساس حساب می شود؟
به نقل از پورنجفی:
قیمت ورق گالوانیزه 6 متری بر چه اساس حساب می شود؟

سلام دوست عزیز؛
ورق گالوانیزه 6 متری در عرض های مختلف به صورت برش خورده به مشتریان تحویل داده می شود و هریک قیمت مخصوص به خود را دارد.
به این مطلب امتیاز دهید
3 از 5 (5 امتیاز)