ورق گالوانیزه شادآباد

شادآباد از نواحی هفت گانه در منطقه 18 تهران می باشد. این منطقه بافتی صنعتی دارد و در غرب تهران واقع شده است. بازار آهن شادآباد از مناطق صنعتی در این ناحیه می باشد که از اهمیت زیادی برخوردار است. منطقه شادآباد از لحاظ دسترسی به خط مترو به ایستگاه های آزادگان(خط 3)، میدان آزادی (خط 4) و شادآباد دسترسی دارد، همچنین در این منطقه تاکسی های خطی نیز فعالیت دارند. منطقه شادآباد خارج از طرح ترافیک تهران است.

بازار آهن آلات شاد آباد در تهران

منطقه صنعتی شادآباد دارای بیش از 4000 واحد تجاری است که در حال حاضر بیش از نیمی از آن ها در حال فعالیت می باشند. تعداد زیادی از اصناف فعال در منطقه شادآباد فعالیت هایی در رابطه با آهن آلات دارند. برخی از واحدها در این منطقه انواع متریال از جمله انواع ورق، ناودانی، تیرآهن، نبشی، آلیاژهای فولادی مناسب برای مصارف تراشکاری، انواع لوله و پروفیل و ... را ارائه می دهند و برخی دیگر در زمینه ارائه خدمات مرتبط با آهن آلات مثل خم کاری، برش کاری، فرم دهی و ... فعالیت دارند. تعدادی از واحد های صنفی به ساخت درب و پنجره و سازه های فولادی و همچنین تولید مش های میلگر و بولت مشغول می باشند.

قیمت ورق گالوانیزه در شادآباد

ورق گالوانیزه یکی از محصولاتی است که در بازار آهن آلات شادآباد ارائه شده است. ورق گالوانیزه از ورق های آهنی است که در طی پروسه گالوانیزاسیون، لایه ای از روی بر روی سطح آن قرار داده شده است تا در مقابل خوردگی و زنگ زدن مقاوم گردد. ورق گالوانیزه در مقابل تغییرات جوی دارای مقاومت بالایی می باشد و به همین دلیل این ورق به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای کاربردهای متفاوت در صنایعی چون صنعت ساختمان و صنعت ساخت لوازم خانگی و همچنین ساخت سوله می باشد. از دیگر مزایای ورق گالوانیزه می توان به افزایش مقاومت اولیه فولاد، داشتن ظاهری زیبا و بدون نیاز به رنگ آمیزی و... اشاره نمود.
ورق های گالوانیزه حتی در صورت وارد شدن آسیب به لایه از جنس روی موجود بر سطح آن، مقاومت خوبی در برابر زنگ زدن دارند. فرآیند گالوانیزاسیون به دو روش کلی بر روی ورق های آهنی انجام می گیرد این دو روش ها عبارتند از: الکترو گالوانیزه و غوطه‌وری گرم. 
از کاربردهای ورق گالوانیزه در صنایع گوناگون می توان به مواردی چون صنعت اتومبیل سازی، صنعت ساخت سیلوهای کشاورزی و دستگاه های سم پاش، صنعت ساختمان، صنعت ساخت لوازم خانگی و ابرار آلات الکترونیکی ... اشاره نمود. از مزیت های استفاده از ورق گالوانیزه به ماندگاری بالا، کمینه بودن هزینه نگهداری، داشتن لایه محافظتی مقاوم، زیبایی ظاهری و ... اشاره نمود.
ورق گالوانیزه برای کاربرد های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد و قیمت آن بر اساس فاکتورهای مختلف از جمله طول و عرض ورق گالوانیزه، ضخامت و وزن آن تعیین می گردد از عوامل مهم دیگر تاثیرگذار بر قیمت ورق گالوانیزه وجود نوسانات در بازار ارز می باشد. 

با توجه به مطالب گفته شده یکی از مراکز عمده تهیه انواع ورق گالوانیزه، بازار آهن آلات شاد آباد است که به دلیل وجود رقابت بالا در این بازار، قیمت ورق گالوانیزه و سایر محصولات فولادی در آن بسیار مناسب می باشد.

دیدگاه‌ها  
ورق گالوانیزه شادآباد چیست؟
به نقل از عباسی:
ورق گالوانیزه شادآباد چیست؟

ورق گالوانیزه شادآباد از ورق های آهنی است که در طی پروسه گالوانیزاسیون، لایه ای از روی بر روی سطح آن قرار داده شده است تا در مقابل خوردگی و زنگ زدن مقاوم گردد.
به این مطلب امتیاز دهید
0 از 5 ( امتیاز)