نمایندگی فروش میلگرد میانه در تبریز

آهن پخش، نمایندگی فروش میلگرد میانه در تبریز یک محیط امن و مورد تایید از نظر خرید مطمئن و مقرون به صرفه می‌باشد که از ورود دلالان و سودجویان به این عرصه جلوگیری کرده و با عرضه مستقیم محصول از شرکت فولاد میانه به دست مشتریان موجب می‌شود که تا میلگرد خریداری شده با قیمت اصلی کارخانه به دست مشتری برسد.
مجتمع فولاد میانه یا همان شرکت فولاد آذربایجان در تاریخ 1368 شمسی در زمینی به مساحت 46 هکتار در آذربایجان شرقی، شهر میانه، جنب ایستگاه راه آهن و با ظرفیت تولیدی 550 هزار تن در سال کلنگ‌زنی شد. تنها محصول تولیدی مجتمع فولاد میانه میلگرد بوده که البته در انواع مختلف تولید می‌شود. میلگردهای تولیدی مجتمع فولاد میانه مطابق با استاندارد ملی ایران 3132 تولید شده و از استحکام کششی و تسلیم بسیار عالی برخوردار می‌باشد. جهت خرید میلگرد میانه از طریق نمایندگی فروش میلگرد میانه در تبریز از طریق سایت آهن پخش می‌توانید اقدام نمایید.

 نمایندگی فروش میلگرد میانه در تبریز

انواع مختلف میلگرد میانه

مجتمع فولاد میانه همان طور که قبلا اشاره شد انواع مختلفی از میلگرد را تولید می‌کنند که شامل، میلگرد آجدار و ساده با استانداردهای A1,A2,A3,A4 می‌باشند. البته میلگردهای آجدار تولیدی در انواع مختلف، میلگرد 10 آجدار، میلگرد 12 آجدار، میلگرد 14 آجدار، میلگرد 16 آجدار، میلگرد 18 آجدار، میلگرد 20 آجدار، میلگرد 22 آجدار، میلگرد 25 آجدار، میلگرد 28 آجدار و میلگرد 32 آجدار می‌باشند. البته میلگرد 16 میانه یکی از سایزهای پرفروش این مجتمع است که در وزن 19 کیلوگرم، شاخه 12 متری و استاندارد A3 تولید و عرضه می‌شود.

انواع مختلف میلگرد میانه

مزایای خرید از نمایندگی میلگرد میانه

قیمت میلگرد میانه در ابتدا که تازه تاسیس شده بود بر اساس قیمت شمش آهن، هزینه‌های تولیدی و با اضافه کردن مبلغی به عنوان سود تولید کننده محاسبه می‌شد. اما با شروع فعالیت بورس و عرضه میلگرد میانه در بورس، قیمت میلگرد میانه متناسب با قیمت عرضه بورس و به صورت روزانه قیمت گذاری می‌شود.
البته عواملی مانند، تحولات اقتصادی و سیاسی حاکم بر دنیا، قیمت جهانی میلگرد، قیمت ارز، قیمت نفت و طلا، امورات مربوط به تحریم‌ها و میزان عرضه و تقاضا در بازارهای داخلی و جهانی نیز می‌تواند جزو عوامل تاثیر گذار بر قیمت میلگرد میانه باشد. اما با این وجود قیمت میلگرد میانه نسبت به سایر میلگردهای آجدار موجود در بازار بسیار ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تر می‌باشد. با خرید میلگرد میانه از نمایندگی فروش میلگرد میانه در تبریز از قیمت واقعی این محصول بدون هیچ گونه تغییر برخوردار شوید.

با توجه به تعداد بالای تولید کنندگان داخلی و خارجی میلگرد در بازار باید مشخصه انحصاری و خاصی برای تشخیص میلگرد میانه از سایر میلگردهای داخل بازار در نظر گرفته می‌شد. از این رو مجتمع فولاد میانه از دو f برعکس و داخل هم رفته جهت شناسایی میلگرد میانه از سایر رقبا در بازار استفاده کرده است. از دیگر مشخصات ذکر شده بر روی میلگردهای داخل بازار می‌توان به نام انحصاری آن ( دو f برعکس)، نوع آج، روش تولید و سایز میلگرد اشاره کرد. البته به این نکته نیز باید اشاره کرد که با اینکه وزن استاندارد خاصی برای تولید میلگرد در اختیار مجتمع‌های تولیدی قرار گرفته، اما با این وجود تولیدات هر کارخانه‌ای از لحاظ وزن با هم تفاوت دارند. نمایندگی فروش میلگرد میانه در تبریز بهترین و ارزان‌ترین و با کیفیت‌ترین میلگردهای تولیدی مجتمع فولاد میانه را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

پیام خود را ایجاد کنید...

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

به این مطلب امتیاز دهید
0 از 5 ( امتیاز)
عضویت در خبرنامه آهن پخش

با عضویت در خبرنامه آهن پخش از آخرین اخبار روز آهن آگاه شوید...