کانال قیمت پروفیل

شما مشتریان عزیز می توانید برای خرید و اطلاع از قیمت به روز انواع آهن آلات و پروفیل های فولادی و همچنین مطلع شدن از اخبار صنعت فولاد به سایت و صفحات آهن پخش در شبکه های اجتماعی مختلف مراجعه نمایید.
آهن پخش از سال 1381 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پروفیل و لوله کلید زد و در طول دو ده اخیر با کسب تجربه های فراوان در خصوص تولید، توزیع و تامین مواد در صنعت فولاد کشور جایگاهی ارزنده در بازار آهن آلات و پروفیل صنعتی و ساختمانی کسب نموده است. با توجه به افزایش اقبال عمومی به استفاده از خدمات اینترنتی و تمایل افراد به خریدهای اینترنتی در بستر های مختلف، مجموعه ای مدیریتی آهن پخش در سال 1395 اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود نمود تا خدمات مختلفی را بر بستر اینترنت به مشتریان و کاربران سایت خود ارائه دهد.

کانال قیمت پروفیل آهن پخش در تلگرام

با توجه به استقبال افراد به استفاده از خدمات تحت وب، آهن پخش برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی کانال تلگرام جهت خدمت رسانی و معرفی و فروش انواع پروفیل و آهن آلات نموده است. آهن پخش با تجربه ای ارزنده در فروش اینترنتی از پیشگامان این عرصه در بازار آهن آلات کشور می باشد که با تنوع بی نظیر محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی خود موفق به جلب توجه مشتریان و خریداران آهن آلات در کشور گردیده است. از اهداف آهن پخش به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین پروفیل و آهن آلات می توان به ارائه سبد کاملی از محصولات فولادی اعم از انواع میلگرد، ناودانی، ورق، پروفیل، تیرآهن، لوله و نبشی اشاره نمود.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به به کانال تلگرام آهن پخش لیست محصولات فولادی ارائه شده توسط آهن پخش را مشاهده نمایید و در صورت تمایل اقدام به خرید و ثبت سفارش محصولات مورد نظر خود نمایید.
در حال حاضر آهن پخش با سابقه ای درخشان از حضور در عرصه فروش اینترنتی و حضوری یکی از معتبرترین فروشگاه های فعال در این زمینه می باشد. شما می توانید با عضویت در کانال و صفحه های گروه آهن پخش در شبکه های اجتماعی مختلف، سفارش خرید مقاطع فولادی مورد نظر خود را ثبت مکوده و از مزایای خرید اینترنتی بهرمند گردید. ما را در تلگرام دنبال کنید.

https://t.me/ahanpakhshco

کانال قیمت پروفیل آهن پخش در تلگرام

 آهن پخش در اینستاگرام

با توجه به محبوبیت شبکه اجتماعی اینستاگرام و استفاده حداکثری از این نرم افزار در بین افراد جامعه، آهن پخش صفحه اختصاصی خود را در این شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار نیز راه اندازی کرد تا مشتریان بتوانند به راحتی از خدمات ارائه شده در اینستاگرام نیز استفاده نمایند.

https://www.instagram.com/industrial_profile_pipe/

 آهن پخش در اینستاگرام

محصولات ارائه شده در کانال قیمت پروفیل آهن پخش

کانال قیمت پروفیل و آهن الات آهن پخش اقدام به ارائه محصولات مختلفی از جمله موارد زیر نموده است:

  • انواع میلگرد شامل: میلگرد ساده و آجدار و همچنین کلاف ساده و آجدار
  • انواع ورق شامل: ورق سیاه، ورق گالوانیزه، ورق روغنی و ورق رنگی
  • انواع تیرآهن لانه زنبوری
  • انواع پروفیل شامل پروفیل صنعتی، پروفیل های درب و پنجره و پروفیل مقاطع باز
  • انواع لوله شامل: لوله داربستی، لوله صنعتی، لوله گاز رسانی، لوله آبرسانی، لوله گالوانیزه، لوله مبلی و لوله مانیسمان.
  • انواع ناودانی در سایزهای مختلف
  • انواع نبشی و سپری آهنی
به این مطلب امتیاز دهید
3 از 5 (4 امتیاز)