در این بخش شما می توانید با انواع کارخانجات فعال که در زمینه فولاد فعالیت می کنند آشنا شوید. ایران یکی از کشورهای فعال در زمینه فولاد می باشد که از  شرق تا غرب آن پر از کارخانه های صنعت فولاد می باشد که هر کدام محصولات مختص به خود را تولید می کنند.

کارخانه میلگرد

بدون شک میلگرد یکی از محصولات کاربردی کشور می باشد که از آن می توان در اسکلت بندی ساختمان به کمک بتن استفاده کرد. میلگردها دسته بندی مختلفی دارند که به دو دسته عاج دار و ساده تقسیم بندی می شوند که هر کدام کاربرد مخصوص خود را دارند. با توجه به نیاز روز افزون کشور به مرور زمان کارخانه میگلرد در سطح کشور افزایش پیدا کرد و تلاش خود را بر این نهادند تا بتوانند نیاز بازار کشور را نسبت به میلگرد افزایش دهند. اگر کمی دقیق تر به موضوع میلگرد نگاه کنیم متوجه میشوید که میلگردهای دارای دسته بندی مختلف هستند که بعضی از این کارخانه ها در جهت رشد صنعت کشور بصورت تخصصی بر روی تولید میلگرد فعالیت می کنند تا بتوانند محصولاتی تخصصی و با کیفیت تولید کنند که هم اکنون تمام این کارنخانجات توسط آهن پخش دسته بندی شده اند و در جدول زیر قرار گرفته اند.

کارخانه فولاد، کارخانه میلگرد

کارخانه فولاد

ایران یکی از کشورهای بزرگ درعرصه فولاد می باشد که با توجه به معادن فلزی زیادی که دارد توانسته در منطقه غرب آسیا به قطب صنعتی فولاد تبدیل شود. هم اکنون کارخانه های زیادی در گوشه های این کشور مشغول فعالیت هستند که هر کدام به نوبه خود برای رقابت فعالیت می کنند. هر کدام از کاخانه فولاد کشور دارای خطوط تولید مختلف می باشند که برخی از آنها به عنوان کارخانه مادر و برخی به عنوان صنایع وابسته به این کارخانجات فعالیت می کنند. همانطور که می دانید با توجه به گستردگی بازار فولاد ایران همواره برای تامین نیاز بازار فولاد کشور کارخانه ها تلاش می کنند تا بتوانند طیف مختلفی از محصولات را در خط تولید خود قرار دهند. در اینجا تلاش نموده ایم تا بتوانید نام کارخانه های فولاد کشور را برای مشتریان خود بیاوریم که در هنگام تهیه محصول بتوانند کارخانه مورد نظر خود را انتخاب و محصول نهایی را تهیه نمایند.