سپری آهنی

سپری آهنی یکی از مقاطع صنعتی در ساختمان سازی می باشد که به شکل تی انگلیسی ساخته می شود. از این محصول می توان برای انواع سازه های گوناگون ساختمانی استفاده کرد که از جمله آنها می توان به اتصالات انواع درب و پنجره، اتصالات پل ها، ستون ها، ساخت سازهای فلزی، اسکلت گلخانه ها و ... اشاره کرد. سپری ها معمولا در ضخامت های گوناگون تولید می شوند که ضخامت آنها ما بین سایزهای 0.9 تا 5.2 دهم میلیمتر می باشد. با توجه به استاندارد اشتال سپری هایی که در کارخانه های تولید فولاد تولید می شوند از لحاظ شکل ظاهری به دو دسته لبه گرد و لبه تیز تقسیم می شوند که اندازه سپری لبه گرد ما بین 30 تا 140 میلیمتر و سپری های لبه تیز ما بین 20 تا 40 میلیمتر می باشند. لازم است بدانید که استاندارد جهانی سپری ها ما بین 6 تا 12 متر می باشد که با توجه به سفارش مشتری تولید می شوند.  افزایش متراژ به صورت مستقیم بر قیمت آن تاثیر گذار است.

سپری آهنی

همانطور که می دانید سپری ها کاربرد بسیار فراوان در ساختمان سازی دارند، اگر بخواهیم شکل آن را ترسیم کنیم همانند حرف T می باشد که از دو لبه باریک و بلند ساخته شده است. قیمت پروفیل سپری با توجه به نوع تولید و متراژ آن متغییر است، لازم به ذکر است که این محصول به دو روش فابریک و پرسی تولید می شود. روش تولید فابریک از طریق نورد گرم در کارخانه حاصل می شود و روش پرسی از طریق پرس کردن یک ورق ضخیم فولادی به دست می آید. مواد اولیه ای که در تولید این محصول دخیل است می توان به شمش های آهنی با سطح مقطع بزرگتر از 230 سانتی متر اشاره کرد که با قرار گرفتن در کوره ها حرارت می بینند و از قفسه های نورد میانی عبور می کنند و در نهایت به تولید سپری ختم می شود. اما روش تولید سپری که در بازار مرسوم است استفاده از تیرآهن می باشد، که گاهی مواقع در قیمت سپری تاثیر بگذارد. این روش بسیار آسان و سریع انجام می شود.

قیمت سپری آهنی

قیمت سپری آهنی

اگر به دنبال قیمت سپری آهنی هستید با توجه به جدول زیر که توسط آهن پخش برای شما تهیه شده است می توانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. همانطور که در جدول زیر مشاهده می کنید مشخصات انواع سپری آهنی بطور خلاصه قرار گرفته که این جدول شامل مشخصات سایز، ضخامت و طول محصول می باشد. این محصول به واسطه شکل منحصر به فردی که دارد به غیر از استفاده در ساخت درب و پنجره کاربردهای زیادی دارد که از جمله موارد استفاده از این محصول می توان به زیر سازی نماهای بتنی اشاره کرد. در صورتی که قصد تهیه و خرید این محصول را دارید می توانید با کارشناسان فروش آهن پخش تماس بگیرید تا کارشناسان شما را در تهیه قیمت سپری آهنی و خرید این محصول راهنمایی کنند.